مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار بارداری / خریدار عمده شلوار بارداری پارچه ای دکمه ای مرغوب

خریدار عمده شلوار بارداری پارچه ای دکمه ای مرغوب

خریدار عمده شلوار بارداری پارچه ای دکمه ای مرغوب و انواع شلوارهای پارچه ای را بر حسب مدل های گوناگون به مشتری ارائه می دهند. جنس پارچه ای یکی از جنس های راحت شلوار برای این دوران می باشد.

شلوار بارداری پارچه ای در بازار

شلوار بارداری پارچه ای از مناسب ترین جنس ها برای این دوران است. شلوار بارداری پارچه ای در نوع خود دارای مدل های گوناگونی در بازار است که دکمه ای بیشترین طرفدار را دارد.
شلوار بارداری پارچه ای دکمه دار با داشتن دکمه های کنار امکان تغییر سایز کمر را برای زنان باردار دارد و به خوبی از شکم محافظت می کند. همچنین شلوار بارداری پارچه ای را می توان تا بعد از دوران بارداری ( دوران شیردهی ) نیز استفاده نمود.

شلوار بارداری پارچه ای

خرید انواع شلوار بارداری

در دوران بارداری به دلیل شرایط بدنی پوست شکم و سایر نقاط کشیده می شود و خرید شلوار  بارداری جزء لوازم ضروری به شمار می آید. خرید شلوار بارداری در جنس های مختلف و طرح های گوناگونی وجود دارد .
انواع شلوار بارداری شامل

  • کمربندی کشی که خود دارای دو نوع کش در پهلو و کش در زیر شکم

این شلوارها از قسمت کمر دارای کمربندی از شکل کش هستند که در زمان بارداری با بزرگ شدن شکم جا باز می کند.

  1. کش در زیر شکم با جلو رفتن شکم کشیده می شود. در این نوع به راحتی می توانید لباس های زیرین را پنهان کرده و شلوار پایین نیفتد.
  2. کش در پهلو، اندازه شلوار با بزرگ شدن شکم تغییر می کند. با استفاده از این شلوار می توانید بارداری خود را از دیگران پنهان کنید.

شلوار بارداری پارچه ای

این شلوارها شکم را اذیت نمی کنند اما از بدی این شلوار می توان گفت که فاق کوتاهی دارد و در نشستن و بلند شدن مقداری پایین می آید.

  • شلوار های بارداری بدون کش

این شلوارها به صورتی طراحی شده که در قسمت جلو شلوار کوتاه تر از پشت است تا زیر شکم قرار می گیرد و شکم اذیت نمی شود. اگر در زمان بارداری تمایلی به پوشیدن شلوار بارداری ندارید می توانید از این شلوار استفاده کنید.
یکی از ایرادهای که این شلوار دارد این است که ممکن است دکمه های شلوار با با پا گذاشتن به ماه های بالاتر بسته نشود و شکم اذیت شود.

  • لیگینگ های بارداری

این نوع شلوارها تمام کش می باشند اما دارای جنس نرم و راحتی هستند. از این نوع شلوار بارداری سایزهای مختلفی وجود دارد که از جنس های گوناگون تهیه شده است. گینگ ها مناسب فصل های گرم سال هستند و اینکه نمی توان در مکان های رسمی مورد استفاده قرار گیرند.

شلوار بارداری پارچه ای

نکاتی در خرید شلوار بارداری

  • می توان شلوار بارداری را با توجه به هر مدلی از هر جنسی خریداری کرد.
  • سایز بزرگتر خود را نخرید

برای دوام شلوار آن را از قسمت بدنه شلوار بالا بکشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بزرگترین مرکز خرید اینترنتی شلوار بارداری ارزان قیمت

لباس و پوشاک از جمله ملزومات زندگی در دنیای امروز است که تنوع بسیار زیادی هم در طرح و رنگ آن دیده می شود. البته هر یک از این مدل ها مناسب استفاده در موارد خاصی