مرجع بزرگ خرید و فروش شلوار زنانه
خانه / شلوار زنانه / نرخ روز شلوار زنانه کتان کش در بازار تهران

نرخ روز شلوار زنانه کتان کش در بازار تهران

شلوار های زنانه ی کتان کش در بازار بزرگ تهران در تمامی مراکز فروش با نرخ روز و قیمتی عالی مناسب با جیب مشتری به فروش می رسد.
پارچه های کتان یکی از جنس های بسیار با کیفیت پارچه می باشد، این پارچه حالت کشسانی بسیار بالایی را دارا بوده و به همین دلیل از این پارچه ها برای دوخت انواع و اقسام، کالا ها استفاده می شود.
یکی از پر کاربرد ترین مصرف در رابطه با پارچه های کتان پارچه های کتان کش می باشند و این پارچه های کتان دارای انواع مختلفی نیز می باشد و در زمینه ی طراحی و دوخت شلوار های زنانه بیش تر از پارچه های کتان کش استفاده به عمل می آید.

شلوار زنانه ی کتان کش

دوخت شلوار های کتان زنانه

پارچه ی کتان، از نرمی و لطافت بسیار بالایی برخوردار است. این پارچه در کنار ساختاری خشک از میزان جذب بسیار بالایی نیز برخوردار است و باید گفت که این محصول قابلیت جذب بالا را به شکلی برخوردار است که می تواند میزان آب زیادی را به خود بکشد.
پس از قابلیت بالای جذب در این پارچه های کتان باید گفت که پارچه های کتان از قابلیت خشک شوندگی بسیار بالایی نیز برخوردار هستند، و این بدان معنا می باشند که این پارچه های کتان پس از خیس شدن مدت زمان کم تری را جهت خشک شدن مصرف می کنند.
این پارچه ها در کنار قابلیت بسیار بالایشان از قیمت مناسب تری نیز برخوردارند و این قیمت پایین از این جهت مناسب است که هم برای تولید کننده مقرون به صرفه می باشد و هم برای خریدار.
از پارچه ی کتان بیش تر برای تهیه  انواع دستمال و پس از آن برای دوخت شلوار های زنانه استفاده به عمل می آید. تا این جا می توانیم از قابلیت های بیشمار پارچه های کتان و کتان کش به این شکل اشاره کنیم که:

  • قابلیت کشسانی بالا
  • قابلیت تمیز شدن با سرعت زیاد
  • جذب رطویت
  • خشک شوندگی سریع
  • قیمتی مناسب
  • جنسی نرم

شلوار زنانه ی کتان کش

خرید شلوار های کتان کش زنانه در ایران

یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین محصولات کتان، پارچه های کتان کش می باشند و این پارچه ها توسط بافت نخ های نرم و لطیف در کنار هم تولید می شوند. از این پارچه جهت تولید و دوخت شلوار های زنانه استفاده می شود و به صورت انبوه در بازار تجاری به فروش می رسد.

شلوار زنانه ی کتان کش

قیمت های عالی و به روز شلوار کتان کش زنانه بازار تهران

برای خرید شلوار های زنانه کتان کش با قیمت های عالی و به نرخ روز می توانید به بازار بزرگ تهران مراجعه کنید..

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
احمد لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09122616874
کانال تلگرام: pajameh97@
اینستاگرام: pajamehpants
پست الکترونیکی: ahmadlotfi59@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی شلوار کتان صورتی گت دار زنانه

خریداران و متقاضیان برای خرید اینترنتی شلوار کتان صورتی گت دار زنانه می توانند به وب سایت ها و مرکز اینترنتی عرضه و فروش البسه و پوشاک مراجعه نمایند و در کمترین